Naujienos

2017 09 20
PREMJERA!!! Spektaklis "Mimė ir išminties knyga"
Prie visų mūsų teatro gyventojų šiais metais prisijungia stebuklingos Mimėnijos šalies gyventoja, elfų palikuonė - Mimė. Ji mums atskleis, kad ne visada viskas yra taip, kaip atrodo bei padės suvokti, kad svarbiausia – pasitikėjimas, atleidimas bei tikėjimas kito gerumu, net tada, kai patikėti atrodo neįmanoma. Reikia tik didelio noro ir atviros širdies ir tuomet, net ir bloguose dalykuose, galėsime atrasti nors kruopelę gėrio. Daugiau informacijos skiltyje REPERTUARAS.
2016 11 15
PREMJERA!!! Kalėdinis spektaklis "Kalėdos kvepiančios cinamonu"
Ar kada matėte pasipūtusį, kalbantį Meduolį? O šilumos išsiilgusią, išdaigininkę Kaitrą? Ne? Tuomet pasikvieskite mus į svečius ir mes papasakosime Jums istoriją apie ką tik iškeptą, gražų, kvepiantį cinamonu ir labai savimi besididžiuojantį Kalėdinį Meduolį, kuris keliauja į Meduolių miestą dalyvauti šauniausio meduolio konkurse bei pašėlusią Kaitrą, kuri nugvelbė stebuklingą lazdą iš pačio Kalėdų Senelio. Daugiau informacijos skiltyje KALĖDOS.
2016 09 19
Spektaklis "Žvaigždės pelėdoms"
Su nekantrumu Jums pristatome naują mūsų teatro gyventoją Pelėdžiuką Žvaigždžiaakį. Jis atkeliauja pas mus su nauju spektakliu "Žvaigždės pelėdoms". Tai istorija apie tai, kad kiekvienas turime teisę surasti savo žvaigždę - savo tikslą ir savo kelią. Nuostabią muziką šiam spektakliui kūrė Aras Žvirblys, o scenarijaus autorė Gintarė Dykšienė. Daugiau informacijos skiltyje REPERTUARAS.
2015 11 02
Spektaklis "Dainulių miško pasaka. 2 dalis. Kaip padėti lokiui Albinui?"
Ar prisimenate Dainulių miške gyvenantį lokį Albiną? O kiškį Emą Nemą? Girdėdami Jūsų plojimus ir matydami vaikų begalinį norą sužinoti kaip toliau gyvena Dainulių miško žvėrys, mes privalėjome sugrąžinti Jus į Dainulių mišką. Šį kartą mūsų visų pagalbos reikės senoliui lokiui Albinui. Jau nuo Lapkričio 2 d. keliaukime į mišką, kur nieko nėra neįmanomo! Daugiau informacijos skiltyje REPERTUARAS.
2014 09 24
Spektaklis "Kurmio Zigmo kelionė po pasaulį"
Į ugdymo įstaigas sugrįžusius mažuosius mūsų žiūrovus pasitinkame pailsėję, atsinaujinę ir paruošę šviežią, nuotykiais kvepiančią PREMJERĄ "Kurmio Zigmo kelionė po pasaulį". Tai muzikinis spektaklis, kuris smagiai supažindins su įvairiomis pasaulio šalimis, jų tradicijomis ir papročiais. Daugiau informacijos skiltyje REPERTUARAS.
2014 03 03
Spektaklis "Kas Aš arba Dainulių miško pasaka"
Visiems visiems, mažiems ir didesniems, "Drakoniuko teatras" nuo KOVO 10 d. pristato naują spektaklį "KAS AŠ ARBA DAINULIŲ MIŠKO PASAKA", kuriame nuotaikingai ir muzikaliai atskleisime vaikučiams itin aktualias pritapimo prie kitų, draugystės, savęs pažinimo problemas. Daugiau informacijos skiltyje REPERTUARAS
2013 10 21
Kalėdinis spektaklis "Kalėdinė Kaminkrėčio istorija"
Skubame Jums pranešti, jog šiais metais paruošėme Jums naują Kalėdinę programą "Kalėdinė Kaminkrėčio istorija". Daugiau informacijos skiltyje KALĖDOS.
Direktorė Danutė 8 604 05972
Vadybininkė Gintarė 8 671 18202
www.drakoniukoteatras.lt
drakoniuko.teatras@gmail.com