Repertuaras

     Nuo savo veiklos pradžios "Drakoniuko teatras" bendradarbiaudamas su profesionaliais aktoriais, režisieriais bei scenaristais sukūrė eilę užburiančių ir į magišką pasakų pasaulį nukeliančių spektaklių:

 

     MIMĖ IR IŠMINTIES KNYGA

     Scenarijaus autorė: Gintarė Dikšienė

     Muzika: Aro Žvirblio

     Veikėjai: Elfė Mimė, Žiurkė Gitas, Žynys - drugys Machaonas, Ateiviai Pikčiai

     Trukmė: 45 min.

     Mimėnija - tai tokia stebuklinga šalis, kurioje gyvena elfų palikuoniai Mimai. Iš visų kitų miško šalių, ji išsiskiria tuo, kad turi Išminties knygą, kurioje sukaupti visi galimi atsakymai į visus kada nors užduotus klausimus.

     Ją saugo nepaprasta, stebuklinga elfė, vardu Mimė. Tačiau vieną dieną, Mimei užmigus, knygą pagrobia ateiviai Pikčiai. Kadangi Mimai niekada nėra jų matę, į visus nepažįstamus žiūri nepatikliai, o apie juos žino tik iš Išminties knygos pranašystės, kurioje sakoma, kad "knygą pagrobus Pikčiams, Mimėnija bus pasmerkta žūčiai". Vos netekus knygos prie Mimės šventojo aukuro atklysta baisioji žiurkė Gitas, kuri dar suvaidins savo vaidmenį pačioje pasakojimo pabaigoje, tačiau iki tol dviejų veikėjų laukia nepaprasti nuotykiai bei susitikimas su išmintinguoju žyniu Machaonu, kuris padės Mimei surasti atsakymus į tris svarbiausius klausimus.

     Kas pagrobė Išminties knygą? Ar pavyks ją susigrąžinti ir išgelbėti Mimėnijos šalį? Ar Mimė ir žiurkė Gitas įveiks Pikčius? O gal Gitas visai ne tas, kuo dedasi esantis? Apie tai ir dar daugiau sužinosite spektaklyje "Mimė ir Išminties knyga".

     Ši nuostabi istorija mums atskleidžia, kad ne visada viskas yra taip, kaip atrodo. Iš pirmo žvilgsnio baisi žiurkė Gitas padės Mimei suvokti, kad svarbiausia - pasitikėjimas, atleidimas bei tikėjimas kito gerumu, net tada kai patikėti atrodo neįmanoma. Reikia tik didelio noro ir atviros širdies ir tuomet, net ir bloguose dalykuose, galėsime atrasti nors kruopelę gėrio.

 

     ŽVAIGŽDĖS PELĖDOMS

     Scenarijaus autorė: Gintarė Dikšienė

     Muzika: Aro Žvirblio

     Veikėjai: Pelėdžiukas Žvaigždžiaakis, Lapė Snapė, Pelytė, Varniukas, Berniukas, Mama Pelėda

     Trukmė: 40 min.

     "Žvaigždės pelėdoms" - tai istorija apie mažojo Pelėdžiuko Žvaigždžiaakio kelionę savęs ir pasaulio pažinimo link. Tai netikėta būtinybė palikti savo saugius namus ir leistis į pavojingą, bet įdomų pasaulį, kuriame sutikti žvėreliai padeda Pelėdžiukui suprasti įvairius dalykus. Lapė Snapė padės suprasti, kad svarbiausia nebijoti būti kitokiu, nesistengti niekam įtikti, Pelytė - kad reikia stengtis suprasti save ir išsiaiškinti ko iš tiesų trokšti, Varniukas padrąsins ir išmokys pasitikėti ne tik savimi, bet ir kitais. Berniukas leis suprasti davimo ir dėkingumo galią, o mama Pelėda neleis suabejoti, kad kartais visiems atsakymams rasti tereikia vienatvės ir įsiklausymo į save.

     Kiekvienas turi teisę surasti savo žvaigždę - savo tikslą ir savo kelią. Kai kam tai gali būti mokėjimas skristi, o kitam - įveikti vienatvės baimę, išmokti būti savarankišku ir nepriklausomu. Spektaklis šmaikščiai ir linksmai, vaikams suprantama kalba pasakoja apie baimių įveikimą ir dvasinį augimą. Profesionalūs aktoriai mažuosius žiūrovus su šiom temom supažindina dainuodami, šokdami ir skleisdami gerą nuotaiką

 

     DAINULIŲ MIŠKO PASAKA. 2 dalis. KAIP PADĖTI LOKIUI ALBINUI

     Scenarijaus autorė: Gintarė Dobilaitytė

     Muzika: Aro Žvirblio

     Veikėjai: Lokys Albinas, Kiškis Emas Nemas, Lapė Arija, Varna Marina

     Trukmė: 40 min.

     Dainuliai - nepaprastas miškas, jame gyvena įvairius muzikos stilius atstovaujantys žvėrys. Be jau pažįstamų personažų - hiphopo žvaigždės kiškio Emo Nemo ir liaudies muzikanto lokio Albino, pasakoje pasirodo elegantiškoji operos solistė lapė Arija ir vienintelė nedainuojanti Dainulių miško gyventoja - varna Marina.

     Visi Dainulių miško žvėrys nerimauja dėl senolio lokio Albino, nes jis jau seniai dainuoja tik vieną ir tą pačią dainą. Miško gyventojus ta daina baigia išvaryti iš proto, todėl jie nusprendžia ko nors imtis. Sutelkę jėgas, žvėrys atranda lokio apatijos priežastį ir padeda jam susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

     Spektaklis šmaikščiai ir linksmai, vaikams suprantama kalba analizuoja vienatvės, susvetimėjimo ir pagalbos savo artimajam, bendruomeniškumo temas. Šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbu puoselėti šias vertybes, o Dainulių miško žvėrys jas pateikia dainuodami, šokdami ir skleisdami gerą nuotaiką.

 

     KURMIO ZIGMO KELIONĖ PO PASAULĮ

     Scenarijaus autorė: Gintarė Dobilaitytė

     Muzika: Aro Žvirblio

     Veikėjai: Kurmis Zigmas, Japoniška vyšnia Sakura, Sumo imtynininkas, Katė Marija, Indėnas Igo Kuku, Futbolo kamuolys, Karvė Melanija

     Trukmė: 40 min.

     "Kurmio Zigmo kelionė po pasaulį" - tai muzikinis spektaklis vaikams, kuris nuotaikingų personažų dėka, mažuosius žiūrovus smagiai supažindins su įvairiomis pasaulio šalimis, jų tradicijomis ir papročiais.

     Mūsų istorija prasideda, kuomet senas aklas kurmis Zigmas, prisiklausęs žvirblių čiauškėjimo apie platųjį pasaulį, sumano susirasti sau geresnę šalį gyventi. Jis nusirausia į Japoniją, Argentiną, Vokietiją ir net pas Amerikos indėnus. Šias skirtingas šalis jam padeda pažinti vietiniai gyventojai. Su kai kuriais iš jų jis susidraugauja, o iš kai kurių vietų vos sveiką kailį išneša, tačiau niekur nepritapęs ir vis liūdnesnis keliauja toliau, kol pagaliau grįžta į Lietuvą. Ir tik grįžęs namo, kur jo laukia pievos kaimynė karvė Melanija, kurmis Zigmas supranta paprastą tiesą - visur gerai, bet namuose geriausia.

     Spektaklis ne tik nuotaikingai supažindina su įvairiomis šalimis, bet ir ugdo patriotiškumą, bei atskleidžia, kad iliuzijų vaikymasis gali atnešti nusivylimą ir reikia labiau vertinti tai ką turime.

 

     KAS AŠ ARBA DAINULIŲ MIŠKO PASAKA

     Scenarijaus autorė: Gintarė Dobilaitytė

     Muzika: Aro Žvirblio

     Veikėjai: Vilkas Vacys, Kiškis Emas Nemas, Kiaunė Alė, Lokys Albinas, Vilkė Smilgė

     Trukmė: 40 min.

     "Kas aš arba Dainulių miško pasaka" - tai spektaklis vaikams, kuriame nuotaikingai ir muzikaliai atskleidžiamos vaikams itin aktualios pritapimo prie kitų, draugystės, savęs pažinimo problemos.

     Dainulių miškas nepaprastas, jame gyvena įvairius muzikos stilius atstovaujantys žvėrys: repuojantis kiškis Emas Nemas, pop muzikos žvaigždė - kiaunė Alė, liaudies muzikantas lokys Albinas. Pagrindinis veikėjas vilkas Vacys, netyčia nugirsta medžiotojus sakančius, kad miške nėra vilkų ir sudvejoja kas esąs. Jis ryžtasi atsikratyti vienatvės ir bando tapti kiškiu, lokiu ar kiaunėnu, kopijuodamas šių žvėrių elgesį, išvaizdą, įpročius, tačiau kiti žvėrys nenori priimti keistuolio į savo gretas. Kiekvienas bandymas tapti tuo kuo nėra, vilkui atneša tik dar didesnį nusivylimą. Nuleidęs rankas ir nusprendęs likti vilkui, jis netikėtai sutinka vilkę Smilgę, su kuria jau niekada nebesijaus vienišas ir nesuprastas.

     Istorija pasakojama šmaikščiai ir linksmai, žvėrys dainuoja, linksminasi ir tuo pačiu atskleidžia, kad bandymas tapti tuo kuo nesi neatneša laimės. Tik būdamas savimi ir tarp tokių pačių kaip tu jausiesi laimingas.

     Vaikams, kurie dar tik atranda pirmuosius savo draugus, labai svarbu tai suprasti. Dainulių miško žvėrys jiems padės!

 

     VABALO DŽOJAUS NUOTYKIAI

     Scenarijaus autorė: Otilija Stankevičienė

     Veikėjai: Vabalas Džojus, Boružėlė Taškė, Sliekas, Skruzdė

     Trukmė: 40 min.

      Spektaklis "Vabalo Džojaus nuotykiai" - tai istorija apie Vabalą, kuris, savo nelaimei, įsimyli pašėlusią Boružėlę Taškę ir keliauja jos ieškoti.

     Savo kelionėje Vabalas Džojus patiria daugybę nuotykių. Ar išsilaisvins jis iš skruzdžių kalėjimo? Ar sulauks pagalbos iš sportininko slieko? Ar suras savo mylimąją? Į šiuos ir kitus klausimus, atsakysime mūsų spektaklyje.

 

     LIETAUS LAŠELĖ

     Scenarijaus autorius: Saulius Kovalskas

     Veikėjai: Lietaus lašelė, Televizorius 35 kanalai, Skuduras Pagaminta Kinijoje, Pasakų knyga, Gėlė Alberta

     Trukmė: 40 min.

      Spektaklis "Lietaus lašelė" - tai pasakojimas apie Lietaus Lašelę, nukritusią į žemę ir atsiradusią tarp įprastų žmonėms daiktų. Ar suras Lašelė savo tikslą? Ar išgelbės Gėlę Albertą?

      Tik pažiūrėję šį spektaklį vaikai supras kuo skiriasi knyga nuo televizoriaus ir tai, kad laimingu galima tapti, tik padarius kitus laimingais.

 

     KAIP ROBOTUKAS ATRADO SAVE

     Scenarijaus autorė: Daiva Narkevičiūtė

     Veikėjai: Robotukas, Katinas, Vėžlys, Mergaitė Onytė

     Trukmė: 40 min.

     Spektaklis "Kaip Robotukas atrado save" - tai istorija apie pasiklydusį, vienišą, namų, draugų ir savęs ieškantį robotuką, kuris patiria daug nuotykių, susipažįsta su Katinu, Vėžliu Taksistu ir mergaite Onyte, bei parodo jiems, jog draugus reikia rinktis ne pagal protą, grožį ar turtus, o pagal gerą širdį.

 

     ROBINZONO NUOTYKIAI NEGYVENAMOJE SALOJE 

     Scenarijaus autorė: Gintarė Čapė

     Veikėjai: Robinzonas Kruzas, Piratas - Kapitonas Kardadantis, Lemūras - Karalius Džiuljenas

     Trukmė: 45 min.

     Spektaklis "Robinzono nuotykiai negyvenamoje saloje" - tai neįtikėtina istorija apie į negyvenamą salą pakliuvusį Robinzoną Kruzą, jo draugystę su džiunglių karaliumi ir, aišku, lobio paieškas su piratu Kardadančiu.

     Spektaklis ne tik leis vaikams pasinerti į pasakų pasaulį, bet ir padės suprasti, jog gyvenime yra daug svarbesnių lobių nei auksas.

 

     SKRUZDĖLYTĖS TAUŠKALYTĖS NUOTYKIAI 

     Scenarijaus autorė: Erika Šuklinskienė

     Veikėjai: Skruzdėlytė Tauškalytė, Grytutė, Vilkas, Policininkas

     Trukmė: 45 min.

     Spektaklis „Skruzdėlytė Tauškalytė" tai pamokanti istorija apie Skruzdėlytę, kuri norėdama patirti daug nuotykių nenuėjo į mokyklą. Kaip Skruzdėlytei seksis, ką jinai supras ir ar ras kelią namo, juk saulė nusileis, nieks namo neįleis, pamatysite mūsų spektaklyje.

     Siekdami, kad vaikučiams būtų ne tik įdomu, bet ir naudinga, juos pamokysime saugaus eismo.

 

     VARLĖ BE KARŪNOS 

     Scenarijaus autorė: Ilona Zubrickaitė

     Veikėjai: Varlė, Antinas, Žvejys

     Trukmė: 45 min.

     Spektaklis „Varlė be karūnos" - tai istorija apie varlę, kuri trokšta sutikti savo svajonių princą ir tapti karaliene, bei apie antiną, kurio aistra keliauti ir pamatyti kuo daugiau tolimų kraštų.

 

     KAI PILDOSI SVAJONĖS

     Scenarijaus autorė: Giedrė Černiauskaitė

     Veikėjai: Karlsonas, Mikė Pūkuotukas, Ragana

     Trukmė: 45 min.

     Spektaklis "Kai pildosi svajonės" tai istorija, kurioje susitinka trijų skirtingų, klasika tapusių pasakų herojai. Čia Jūs išvysite nepakartojamus Mikės Pūkuotuko, Karlsono bei Raganos nuotykius, įsitikinsite, kad net ir pačios nerealiausios svajonės gali išsipildyti, jei tik turi gerų draugų.

 

     NAUJA BATUOTO KATINO ISTORIJA 

     Scenarijaus autorė: Ilona Zubrickaitė

     Veikėjai: Batuotas Katinas, Joniukas, Girinis

     Trukmė: 45 min.

     Spektaklis „Nauja Batuoto Katino istorija" - tai pasaka apie naujus, neįtikėtinus visų pamėgto Batuoto Katino nuotykius. Jis ne tik padės Joniukui išsivaduoti iš Girinio pinklių, bet ir padės vaikams suprasti, jog žinių siekimas, paklusnumas tėvams yra svarbios vertybės.

 

     RAUDONKEPURAITĖ

     Scenarijaus autorė: Otilija Stankevičienė

     Veikėjai: Raudonkepuraitė, Vilkas, Senelė, Medžiotojas

     Trukmė: 45 min.

    ...Paklausykit pasakos, neilgos ir netrumpos. Jūs ją žinot mintinai, mes pateikiam ją savaip...


Direktorė Danutė 8 604 05972
Vadybininkė Gintarė 8 671 18202
www.drakoniukoteatras.lt
drakoniuko.teatras@gmail.com