Skip links

NAUJIENOS

Geri dalykai negali būti pamiršti, tiesa?
Pristatome atnaujintus, patobulintus, šių dienų aktualijoms pritaikytus ir dar daugiau šypsenų sulauksiančius spektaklius „Lietaus lašelė“ ir „Vabalo Džojaus nuotykiai“.

LIETAUS LAŠELĖ

Scenarijaus autorė: Saulius Kovalskas
Muzika: Aro Žvirblio
Veikėjai: Lietaus lašelė, Televizorius 35 kanalai, Skuduras Pagaminta Kinijoje, Pasakų knyga, Gėlė Alberta
Trukmė: 40 min.

APRAŠYMAS

Spektaklis „Lietaus lašelė“ – tai pasakojimas apie Lietaus Lašelę, nukritusią į žemę ir atsiradusią tarp įprastų žmonėms daiktų. Ši nuostabi istorija, vaikams suprantama kalba ir muzikiniais kūriniais atskleis, jog kiekvienas gyvenime turime savo tikslą ir kryptį. Ar suras Lašelė savo tikslą? Ar išgelbės Gėlę Albertą? Tik pažiūrėję šį spektaklį vaikai supras kuo skiriasi knyga nuo televizoriaus ir tai, kad laimingu galima tapti, tik padarius kitus laimingais.

VABALO DŽOJAUS NUOTYKIAI

Scenarijaus autorė: Otilija Stankevičienė
Veikėjai: Vabalas Džojus, Boružėlė Taškė, Sliekas, Skruzdė
Trukmė: 40 min.

APRAŠYMAS

Spektaklis „Vabalo Džojaus nuotykiai“ – tai istorija apie Vabalą, kuris, savo nelaimei, įsimyli pašėlusią Boružėlę Taškę ir keliauja jos ieškoti. Savo kelionėje Vabalas Džojus patiria daugybę nuotykių. Ar išsilaisvins jis iš skruzdžių kalėjimo? Ar sulauks pagalbos iš sportininko slieko? Ar suras savo mylimąją? Į šiuos ir kitus klausimus, atsakysime mūsų spektaklyje.

error: